Odoi naar Gent, Custovic naar STVV? 31-07-2010
AA Gent strijkt ongeveer 3 miljoen euro op voor Roberto Rosales, die Michel Preud'homme volgt naar FC Twente. Luigi Pieroni vond onderdak bij Standard. De Buffalo's gaan met spoed op zoek naar een nieuwe rechtsachter. De naam van STVV'er Denis Odoi is 'populair' in het Ottenstadion.
Denis Odoi maakte vorige zomer de overstap van tweedeklasser OHL naar STVV. De 22-jarige Leuvenaar deed het uitstekend. Op rechts of op links, Odoi behoorde bij de sterkhouders. Zijn selectie voor de Belgische beloften kwam er niet zomaar.
Zijn naam werd even in verband gebracht met Standard. Concreet werd het niet. STVV schotelde Odoi een verbeterd contract voor, met een nieuwe verbintenis -tot midden 2015- als resultaat.
Bij AA Gent hopen ze dat STVV mee zou werken aan een transfer. De Buffalo's hebben wat geld in de kassa en kunnen ook Adnan Custovic (zie foto) in de deal betrekken. De 32-jarige Bosniër maakte in een interview duidelijk dat hij een overgang naar de Kanaries wel zag zitten. Op Stayen reageerde men met 'te duur'.
Op Stayen zijn ze vereerd met de mogelijke belangstelling van AA Gent. Een transfer van Odoi zou echter niet bespreekbaar zijn.
Bij AA Gent wensen ze geen namen te noemen. Er zouden meerdere pistes zijn. "Ik heb iemand in mijn hoofd zitten, maar ik zeg niet om wie het gaat", blijft trainer Francky Dury voorzichtig in HLN. "Dat zou een tactische fout zijn. We zijn er al een tijdje mee bezig en moeten beseffen dat we hem zo vlug mogelijk moeten halen." De nieuwe rechtsachter krijgt concurrentie van Roy Myrie.
Volgens Dury zou er nog een speler bijkomen, voor een andere positie. De voormalige trainer van Zulte Waregem hoopt dat enkele spelers een nieuwe club vinden. Custovic hoort in die categorie thuis. "Ik ben niet van plan om spelers van dertig jaar iedere week in de tribune te zetten", aldus Dury.
Carlo Moonen
Meer voetbalnieuws
|