Perbet moet België verlaten

04 april 2012
© www.voetbalbelgie.be - Dimitri Charles

Jérémy Perbet zit dit seizoen al aan 23 doelpunten in de competitie. Goed voor de eerste plaats in de stand van de beste doelschutters. De Franse aanvaller van Bergen mist erkenning en hoopt dat hij deze zomer in een andere competitie aan de slag kan.

De 27-jarige aanvaller ligt nog twee seizoenen onder contract bij RAEC Bergen. "Vier jaar al maak ik mijn doelpunten in België, maar toch blijf ik het etiket dragen van een spits voor een kleine club", zucht Perbet in S/VM. "Van die stempel raak ik nooit meer af."

"De top van het Belgische voetbal interesseert zich niet in mij. Om mijn droom (Europees voetbal, nvdr.) waar te maken, moet ik België verlaten."

Jérémy Perbet vierde in 2007 zijn debuut op het hoogste niveau bij Sporting Charleroi, na avonturen bij Clermont Foot, Moulins en Straatsburg in lagere afdelingen. In een half seizoen bij de Carolo's lukte hij zes goals in dertien duels.

Perbet trok terug naar Frankrijk. Bij Angers kwam hij echter niet aan spelen toe in de competitie. AFC Tubeke haalde de aanvaller terug naar de Belgische eerste klasse. Ondanks de zwakke prestaties van de Waals-Brabantse debutant kwam Perbet aan dertien goals in 31 wedstrijden.

Na een tweede seizoen bij Tubeke, in tweede klasse, trok Perbet naar STVV. Hij tekende er een document en deed dat enkele later ook bij Lokeren, dat met iets meer geld zwaaide. Bij de Waaslanders scoorde hij één keer in twaalf duels. Vorig seizoen eiste Perbet een belangrijke rol op in de promotie van RAEC Bergen naar eerste klasse. Dit seizoen scoort Perbet - bij wijze van spreken - met zijn ogen dicht.

Dimitri Charles

Reageren is niet meer mogelijk

Laatste nieuws

ico-hottopics

Nieuws overzicht…

"Behoud in eerste klasse belangrijker dan behalen van de Beker"

Lorenzo Staelens

Meer voetbalquotes