De komst van Davy Schollen betekent niet dat STVV afziet van een contractverlenging van Davino Verhulst. Beide doelmannen moeten de strijd aangaan voor die ene plaats onder de lat. Bram Castro verlaat de Kanaries wel.
STVV kwam weken geleden tot een mondeling akkoord met Davino Verhulst. Dat verhaal valt na de deal met Davy Schollen niet in het water. "Door de drukke activiteiten van Jan-Pieter Martens (technisch directeur, nvdr.) is mijn deal nog niet rond", reageert Davino Verhulst in Het Belang van Limburg. "Ik ga ervan uit dat dat toch gebeurt de volgende dagen."
Martens bevestigt dat verhaal. "De handtekening van Verhulst is nog niet gezet, maar dat zal weldra gebeuren. Dat het zo lang duurde heeft te maken met administratie."


