Nadat Jacky Mathijssen opstapte als coach van Beerschot AC, trokken de Antwerpenaren Adrie Koster aan als zijn opvolger. Een verrassende keuze, vindt zijn landgenoot Aad de Mos. “Ik heb geen goed gevoel over zijn aanstelling bij Beerschot.”
Volgens Aad de Mos, zelf ooit actief bij Anderlecht, Standard en KV Mechelen, gaat Koster een moeilijke tijd tegemoet. “Iedereen weet dat Beerschot sinds mensenheugenis een woelige club is, en daar houdt Adrie niet van”, vertelt de Mos in HBvL.
“Bovendien heeft Koster met zijn mooi voetbal bij Club Brugge verwachtingen gecreëerd die hij in Antwerpen nooit zal kunnen waarmaken. Iedereen zal verwachten dat Beerschot hetzelfde spektakel brengt, maar het spelersmateriaal is er veel minder. Losada en MacDonald, dan houdt het op.”


