Van den Brom vertelt fabeltjes

01 juni 2012
© www.voetbalbelgie.be - KDC

Nadat Anderlecht John Van den Brom aantrok als nieuwe trainer, hebben nu al vijf Belgische clubs een Nederlandse coach. Reden genoeg voor Nederlander Aad de Mos om een analyse te maken. Hij schat de kansen van Van den Brom niet hoog in: fifty-fifty dat hij slaagt.

“Roger Vanden Stock heeft de komst van John charmant gebracht, door te benadrukken dat hij een jonge, hongerige trainer wilde. Hij heeft een Ajaxverleden en dat staat goed bij Anderlecht, maar zijn verhaal van attractief voetbal is een fabeltje”, zegt de Mos in HBvL.

“Hij speelt countervoetbal van het zuiverste soort. Het aantal 1-0 zeges is bijna niet meer te tellen. Dé valkuil voor Van den Brom zijn de vedetten Mbokani en Jovanovic, die bepalen veel in het Astridpark”, aldus de Mos.

Roel Schevernels

Reageren is niet meer mogelijk

Laatste nieuws

ico-hottopics

Nieuws overzicht…

"Op lange termijn krijg ik meestal gelijk"

Georges Leekens

Meer voetbalquotes