Club Brugge is tussenstap voor Tchité

26 juni 2012
© www.voetbalbelgie.be - DC

Mémé Tchité ruilde Standard voor Club Brugge voor anderhalf miljoen euro. De aanvaller kon ook in het Midden Oosten aan de slag. Tchité wil echter graag met de Rode Duivels meespelen. Hij hoopt dat er binnenkort toch goed nieuws volgt in dat dossier.

"De aanwezigheid van Michel D’Hooghe heeft meegespeeld in de keuze voor Club Brugge. Champions League, grote club in België, een zekere Michel D’Hooghe die erevoorzitter is en lid van het Uitvoerend Comité, Jean-Luc Dehaene die supporter en oud-premier is, en Georges Leekens, de oud-bondscoach, wil hem… Bien, dat is ook een rationele keuze. Mémé Tchité is een fijne strateeg geworden. Zoals hij op het veld subtieler scoort, zo regelt hij zijn leven nu ook", stelt zijn zaakwaarnemer Alfred Raoul in Sport/Voetbal Magazine.

Raoul verwacht dat Tchité op termijn toch de stap naar het buitenland zal zetten. "Maar dat zal als een grote speler naar een grote club zijn. Als hij international zal zijn, zal mijn missie geslaagd zijn. Dan spreek je over een ander soort transfers."

"Zijn doel nummer één vandaag is: de nationale ploeg. Hij moet international kunnen worden van een land, want dat internationale niveau ontbreekt nog in zijn carrière. Hij wil alleen maar erkend worden – ik wik mijn woorden, want om in de nationale ploeg te geraken moet je eerst presteren – als kandidaat-international voor België. Hij weet dat hij een kans maakt."


 

Dimitri Charles

Reageren is niet meer mogelijk

Laatste nieuws

ico-hottopics

Nieuws overzicht…

"Behoud in eerste klasse belangrijker dan behalen van de Beker"

Lorenzo Staelens

Meer voetbalquotes