De twee toptransfers van Bundesligarevelatie Borussia Mönchengladbach moeten waarschijnlijk naar de Olympische Spelen. De Zwitser Granit Xhara en de Spanjaard Alvaro Dominguez zijn allebei opgenomen in de voorlopige selectie van hun land voor London 2012.
Xhara heeft bij zijn transfer aangegeven dat voor hem Borussia belangrijker is dan de Olympische Spelen, maar de Zwitserse voetbalbond moet nog de toestemming geven, want het Olympisch voetbal is een officiëel tornooi van de FIFA dus kunnen bonden de clubs en spelers verplichten om voor hun land te spelen.
Voor Dominguez liggen de zaken iets anders, om zijn internationale loopbaan niet op het spel te zetten is het voor hem misschien beter om in te gaan op de selectie. De Spaanse bond tilt er nogal zwaar aan wanneer spelers een selectie weigeren en het doel van Dominquez is natuurlijk het WK 2014 in Brazilië te kunnen meemaken.
Wordt vervolgd…

