Transfers eerste klasse 2009-2010

Tot 31 augustus konden de zestien Belgische eersteklassers spelers aantrekken. Na die deadline kunnen ze nog transfervrije spelers vastleggen. Het was behoorlijk druk tijdens de ‘mercato’. Een overzicht van de in- en uitgaande transfers, van Anderlecht tot Zulte Waregem.


Hebben we een transfernieuwtje over het oog gezien, mail naar redactie@voetbalbelgie.be


ANDERLECHT








IN: Mukendi (beloften) – Romelu Lukaku (beloften) – Ondrej Mazuch (Fiorentina, Tsj, 20j, 1j) – Cheikhou Kouyaté (Kortrijk, 18j, terug) – Kanu (Cercle Brugge, Braz, terug) – Silvio Proto (GBA, terug) – Birger Longueville (Rijsel) – Renan Felipe Boufleur (Santos, Bra, 19j)


OUT: Stanislav Vlcek (Slavia Praag) – Ciza (MVV) – Hervé Kage (Charleroi) – Dmitri Bulykin (Fortuna Dusseldorf) – Hernan Losada (Heerenveen) – Sebastien Siani (Kam, 1j, STVV) – Nicaise Kudimbana (Crotone, 1j) – Aleksandr Iakovenko (Westerlo, 1j)


CERCLE BRUGGE








IN: Brecht Delbeke (Club Brugge, 17j, 3j) – Yves Yemb (Vlissingen, Nl, 19j, 1j+optie) – Cédric Vanhee (beloften, 19j, 1j+optie) – Rubin Dantschotter (Beveren, terug) – Bojan Bozovic (Kaposvar, Mont, 24j, 2j+optie 2j) – Bernt Evens (Club Brugge, 30j, 3j) – Olivier Claessens (RC Mechelen, 1j+optie) 


OUT: Patrick Michael Lane (Brad Friedel Academy, terug) – Iwein Catteeuw (VK Ieper) – Kanu (Anderlecht, terug) – Bram Vandenbussche (Roeselare) – Kristof Snelders (Beveren) – Dwight Wille (Koksijde) – Cédric Van Hee (Koksijde) – Felix Reuse (Woluwe Zaventem) – Stijn De Smet (AA Gent) – Wouter Artz (Volendam) – Osahan Macky Eboigbe (OH Leuven) – Jelle Schotte (Woluwe-Zaventem)


CHARLEROI








IN: Alessandro Cordaro (Bergen) – Michel Iannacone (Bergen, keeperstrainer) – Stephane Demol (Ethnikos Achna, trainer, 43j, 1j+optie) – Grégory Grisez (Centre) – Hervé Kage (Anderlecht B, 20j, 2j+optie) -Grégory Christ (Duisburg, Fr, terug) – Maxime Brillault (Amiens, Fr) – Sébastien Chabbert (Amiens, Fr, 31j) – Peter Franquart (Rijsel, Fr, 24j, 1j+optie) – Hamad Al Hosni (Oman, 25j, 2j)


OPTIES: Patrick Etshini – Junior Kabananga


OUT: John Collins (n.n.b./Monaco?) – Christophe Gregoire (Willem II, terug) – Philippe Van de Walle (KV Kortrijk, keeperstrainer) – Filippo Porco (Olympic, via Namen) – Thibaut Detal (Olympic) – Dante Brogno (Olympic, coach) – Damien Miceli (Olympic Charleroi) – Souza Oliveira Marcelo (terug Brazilië) – Baptiste Ulens (Olympic) – Vicente (FC Brussels) – Torben Joneleit (RC Genk) – Fabien Camus (Genk) – Bertrand Laquait (Croix de Savoie) – Nicolas Digiugno (Olympic Charleroi) – Jacques Lenoble (Olympic) – Salaheddine Sbaï (Nimes) – Franck Defays (Dudelange) – David Vandenbroeck (Kortrijk) – Damien Lahaye (KV Kortrijk, 1j huur) – Massimo Moia (STVV, 1j+optie)


CLUB BRUGGE








IN: Adrie Koster (Jong Ajax, Nl, 49j, 1j+optie) – Cleber Sonda (Juventude Caxias, Bra, 18j) – Ryan Donk (AZ, Ned, 23j) – Carl Hoefkens (West Bromwich Albion, 30j, 2j) – Ivan Perisic (Sochaux, Kro, 20j, 3j) – Dorge Rostand Kouemaha (MSV Duisburg, Kam, 26j)


OUT: Jacky Mathijssen (n.n.b.) – Elrio van Heerden (Blackburn Rovers) – Glenn Verbauwhede (KV Kortrijk, 1j) – Brecht Capon (KV Kortrijk, 1j) – Tom Vandenbossche (KV Kortrijk, 1j) – Bernt Evens (Cercle Brugge) – Philippe Clement (G. Beerschot) Stepan Kucera (Roeselare, 1j) – Laurent Ciman (KV Kortrijk, 1j) – Marc-André Kruska (Cottbus) – Robbe Van Ruyskensvelde (Wetteren)


RACING GENK








IN: Hein Vanhaezebrouck (KV Kortrijk, trainer, Nl, 3j) – Gilles Lentz (Standard) – Moussa Koita (Virton, 26j) – Istvan Bakx (KV Kortrijk, Nl, 23j, 3j) – Fabien Camus (Charleroi, Fr, 24j, 4j) – Torben Joneleit (Charleroi, D, 22j, 3j) – Timothy Durwael (beloften) – Laszlo Köteles (Diosgyor VTK, Hong, 24j) – Thomas Buffel (Cercle Brugge, 1j+optie)


OUT: Kenneth Staelens (Roda JC) – Tom De Mul (Sevilla, terug) – Cürükçü Bayram (Standard) – Maxime Geurden (GBA) – Tom Soetaers (KV Kortrijk) – Alex Da Silva (STVV) – Ivan Bosnjak (Iraklis, 2j) – Robin Henkens (KVSK United, 2j) – Adam Nemec (Kaiserslautern) – Pieter Nys (Fortuna Sittard) – Sven Verdonck (Fortuna Sittard) -Hans Cornelis (Cercle Brugge) – Jelle Vossen (Cercle Brugge, 1j) – Sem Franssen (contract ontbonden) – Goran Ljubojevic (contract ontbonden)


AA GENT








IN: Christophe Lepoint (Moeskroen, 24j) – Luka Lazic (Moeskroen, 16j) – Elimane Coulibaly (KV Kortrijk, Sen, 29j, 3j) – Stijn De Smet (Cercle Brugge, 5j)


OUT: Dario Smoje (Panionios) – Jonas De Roeck (Augsburg) – Boban Grncarov (Apoel Nicosia) – Benoit Ladrière (Tubeke) – Patrice Noukeu (def. KVSK United) – Dieter Wittesaele (KV Oostende, via Dender) – Sebastien Phiri (FC Brussels) – Bryan Ruiz (Twente) – Mathias Goossens (St. Wetteren) – Gert-Jan Martens (Ronse) – Valery Sorokin (contract ontbonden) – Mehmedalija Covic (contract ontbonden)


GERMINAL BEERSCHOT








IN: Mats Rits (jeugd, 16j, 2j) – Sherjil Mac Donald (West Bromwich Albion, via Roeselare, Nl, 4j, 750.000 euro) – Roy Mauro (jeugd, 19j) – Matti Van Minnebruggen (jeugd, 19j) – Matthieu Cornet (Standard B) – Maxim Geurden (Genk, 19j, 3j) – Tomislav Pacovski (Vardar Skopje, Mac, 26j) – Bavon Tshibuabua (Standard B, Con, 18j, 3j) – Wanyama – Philippe Clement (Club Brugge, 35j, 2j) – Tomislav Mikulic (Standard, Serv, 3j)


OUT: Kevin Vandenbergh (Utrecht, terug) – Silvio Proto (Anderlecht, terug) – Igor Mitreski (terug Cottbus) – Nzelo Lembi (n.n.b.) – Rocky Peeters (Paralimni) – Didier Dheedene (Capellen) – Laurens Paulussen (Waasland) – Sam Vermeylen (Waasland) – Henri Munyaneza (Dender, 1j huur) – Djordje Svetlicic (contract ontbonden) – Owusu (Turnhout) – Sanharib Malki (Lokeren)


KV KORTRIJK








IN: Georges Leekens (trainer, 60j, 3j+optie) – Glenn Verbauwhede (Club Brugge, 24j, 1j) – Brecht Capon (Club Brugge, 1j) – Tom Vandenbossche (Club Brugge, 20j, 1j) – Philippe Vande Walle (Charleroi, keeperstrainer) – Milan Lazarevic (Roeselare, 25j) – Loris Reina (Zulte Waregem) – Tom Soetaers (Genk, 28j, 2j) – Nebosja Pavlovic (Lokeren, 27j) – Rudy Verkempinck (assistent-trainer) – Leon Benko (Standard, Kro, 25j, 1j+1j optie) – Mohammed Messoudi (Willem II, 1j+optie) – Kingsley Udoh (Akwa United FC, Nig, 19j) – Christian Benteke (Standard, 19j, 1j) – David Vandenbroeck (Charleroi, 24j, 1j+optie) – Damien Lahaye (Charleroi, 25j, 1j) – Laurent Ciman (Club Brugge, 24j, 1j)


OUT: Hein Vanhaezebrouck (RC Genk) – Elimane Coulibaly (AA Gent) – Cheikhou Kouyaté (Anderlecht, terug) – Peter Mollez (FCV Dender) – Istvan Bakx (Genk) – Stephane Demets (Bergen) – Mansour Boutabout (n.n.b.) – Olivier Fontenette (n.n.b.) – Kristof Van Hout (Standard) – Mohamed N’Diaye (terug Gent) – Jo Vermast (KVK Tienen) – Daniel Calvo (OHL) – Cédric Bétrémieux (OHL) – William Barbosa (contract ontbonden) – Salah Bakour (?) – Mustapha Oussalah (?) – Bartholomé (?)


LOKEREN OV








IN: Ibrahima Gueye (Al Ahli, Sen, 3j) – Donovan Deekman (Heerenveen, Ned, 21j, 3j) – Sulejman Smajic (Dender, Bos, 24j, 4j) – Tomo Sokota (Dinamo Zagreb, Kro, 32j, 2j)  – Baba Iddi (Vardar Skopje, Gha, 27j, 1j+optie) -Sanharib Malki (Germinal Beerschot, Bel/Syr, 25j, 3j)


OUT: Benjamin De Wilde (St. Wetteren) – Stijn De Wilde (Beveren) – Nebosja Pavlovic (Kortrijk) – Juan Amieva (Argentinië, terug) – Onyeka Onwuekelu (Nigeria, terug) – Joachim De Wilde (Wetteren) – Mbaye Camara (Al Khaleej)


KV MECHELEN








IN: Yoni Buyens (Lierse, 21j, 2j) – Fabrice Aymar Moro (Lille OSC, Gab, 21j, 2j) – Patrick Van Houdt (Witgoor Dessel, hulptrainer) – David Destorme (Dender, 30j, 4j) – Abdallah Khaled Deeb Salim (Shabab Al Ordon Al Qadisiya, Jord, 22j, 2j) – Antonio Ghomsi (Siena/Avellino, Kam, 24j) – Ganiyu Iddi (Feyenoord) – Boubacar Dialiba (Murcia, Sen/Bos, 21j, 2j)


OUT: Kristof Imschoot (Dender) – Nana Asare (FC Utrecht) – Bjorn Vleminckx (NEC Nijmegen, 2 mlj euro) – Cor Gillis (Tubeke) – Pieter Mbemba (Sivasspor) – Pieter Crabeels (Waasland) – Jean-Paul Kielo Lezi (Waasland) – Joren Dom (vrij) – Raoul-Avansey Ngadrira (vrij) – Joren Dom (Rupel-Boom) – David Grondin (Bergen) – Nicolas Delanghe (VW Hamme)


MOESKROEN








IN: Miroslav Djukic (trainer, Ser), Amadeo Carboni (technisch directeur, Ita) – Raymond Henricoll (assistent-trainer, Fra) – José Mascaros (physical trainer, Spa) – Hans Galjé (keepertrainer) – José Antonio Salcedo Sanchez (Albacete, Spa, 19j, 3j) – Aspas Juncal Jonathan (Piacenza, Sp, 27j) – Manuel Mico (Valencia B, Spa, 23j, 3j) – Alejandro Cortell (Valencia B, Spa, 19j, 1j) – David Moreno Carlos (valencia B, Spa) – Robert Maah (Grosseto, Fr, 24j, 2j) – Tommaso Pieroni (Forza Juventus, Ita, 21j, 1j) – Cédric Berthelin (Dender/vrij, Fr)


OUT: Christophe Lepoint (AA Gent) – Luka Lazic (AA Gent) – Maxime Delbaere (Zulte Waregem) – Enzo Scifo (trainer, n.n.b.) – Francky Vandendriessche (Bergen, keepertrainer) – Geert Broeckaert (Bergen, hulptrainer) – Sven De Volder (Ronse) – Marvin Turcan (Brussels) – Bassalia Sakanoko (OHL)


KSV ROESELARE








IN: Sören Dutoit (Harelbeke, 17j) – Bram Vandenbussche (Cercle Brugge, 28j, 3j) – Samir El Gaaouiri (VVV-Venlo, Nl, 2j) – Geoffrey Ghesquière (Axuerre, Fr, 19j, 1j) – Sergio Hellings (Westerlo, NL, 3j) – Collins John (Fulham, Nl, 25j, 2j) – Stepan Kucera (Club Brugge, Tsj, 24j, 1j) – Daan de Pever (Dender, 20j, 2j) – Stefan Nikolic (Lierse, Mont, 19j, 1j) – Bjarni Vidarsson (Twente, Ijsl, 21j)


OUT: Harrie Gommans (Roda JC, terug) – Jorgo Waeghe (Zulte Waregem) – Sherjil Mac Donald (G. Beerschot, eigendom WBA) – Thomas Troch (E. Aalst) – Kenneth Vonck (Hamme) – David Vanhoyweghen (St-Niklaas) – Sekou Ouattara (Le Mans) – Milan Lazarevic (Kortrijk) – Bjorn Smits (Cappellen) – Ivan Perisic (eig. Club Brugge, eigendom Sochaux) – Abdessalam Benjelloun (terug Hibernians) – Boubacar Dembele (n.n.b.) – Ode Thompson (einde contract) – Azubike Oliseh (OHL) – Gunther Van Handenhoven (Wilrijk) – Benjamin Lutun (Ieper)


B-kern: Bjorn De Wilde – Janne Hietanen – Yanis Papassarantis – Mamady Kaba – Mourad Jalliti – Jonathan Bourdon


SINT-TRUIDEN








IN: Jos Beckx (Genk, keepertrainer) – Ludovic Buysens (Bergen, 23j, 3j) – Hervé Onana (Waasland, Kam, 22j, 4j) – Denis Odoi (OHL, 21j) – Alex Da Silva (Genk, Bra, 1j+optie) – Sebastien Siani (gehuurd, 1j, Anderlecht) – Massimo Moia (Charleroi, 22j, 1j+optie) – Nils Schouterden (OHL, 20j, 4j)


OUT: Marc Hendrikx (Eupen) – Siegerd Degeling (KVK Tienen) – Sander Debroux (OHL) – Kurt Weuts (OHL) – Osman Köse (KVK Tienen) – Daan Vaesen (OHL)


STANDARD LUIK








IN: Arnor Angeli (beloften, 18j) – Grégory Dufer (Tubeke, terug) – Kabamba (Castilla-Real Madrid, terug) – Cürükçü Bayram (19, RC Genk) – Jonathan Mendes (Auxerre, Fr, 19j, 2j) – Andrea Mbuyi Mutombo (Portsmouth, 19j, 2j) – Cédric Collet (Bergen, Fr, 25j, 3j) – Tiago Alexandre Carvalho Conçalves (Guimaraes, Port, 19j, 2j+1j optie) – Moussa Traoré (CFO Ouagadougou, BF, 19j, 1j+optie) – Siramana Dembele (hulptrainer, Fr, 32j, 1j) – Alex de Moraes Gomes (Roma Esporte Apucarana/Juventude, Braz, 21j, 1j+optie) – Kristof Van Hout (Kortrijk, 22j, 3j+optie 1j) – Felipe Trevizan Martins (Coritiba, Braz, 22j) – Victor Ramos Ferreira (Vitoria, Braz, 20j) – Ricardo Rocha (vrij, Port, 30j) – Olivier Dacourt (vrij, Fra, 35j)


OUT: Marco Ingrao (n.n.b.) – Digao (terug AC Milan) – Gilles Lentz (RC Genk) – Leon Benko (KV Kortrijk) – Salim Toama (Larissa) – Oguchi Onyewu (AC Milan) – Fazli Kocabas (Eupen) – Mathieu Cornet (Germinal Beerschot) – Marco Ingrao (n.n.b.) – Alexandre Da Silva (Tubeke) – Aladson Da Silva (Tubeke) – Christian Benteke (Kortrijk) – Rorys Espinoza (Diyarbakirspor) -Jesse Soubry (Olympique Charleroi, 1j uitleenbasis) – Tomislav Mikulic (G. Beerschot)


WESTERLO








IN: Glenn Van Asten (KSK Heist) – Soufiane Bidaoui (Diegem Sport) – Steven De Petter (Dender) – Adnan Mravac (Mattersburg, Bos, 27j, 2j+optie) – Aleksandr Iakovenko (Anderlecht) – Nelinho Mizun Quina (Allianza Atletico, Peru, 22j)


OUT: Sergio Hellings (Roeselare) – Nicolas Timmermans (Bergen) – Tom Van Imschoot (Bergen) – Johan Sotil (Club José Galvez Chimbote)


ZULTE WAREGEM








IN: Jorgo Waeghe (Roeselare, 20j, 1j) – Steffen Ernemann (Silkeborg IF, Den, 27j) – Teddy Chevalier (Boussou Dour, Fra, 21j) – Badis Lebbihi (Lille, Fra, 19j, 3j) – Chris Makiese (OSC Lille, Fra, 22j) – Khaleem Hyland (Portsmouth, Tri&Tob, 20j, 3j) – Kevin Goemans (RC Lens, 21j, 1j) – Serat Barik (Bielefeld, Fin/Mac, 22j, 1j) – Eric Yopa (Fovu Club de Baham, Kam, 20j, 1j+optie)


OUT: Nikica Jelavic (Rapid Wien, def.) – Loris Reina (KV Kortrijk) – Janis Coppin (Bergen) – Tim Matthys (Lierse) – Jonas Vandemarliere (Temse) – Lander Van Steenbrugghe (OHL) – Tarmo Neemelo (Talinn) – Yannick Marchand (Dender) – Khalifa Sankaré (Bergen) – Rudison Ferreira (Le Havre) – Leandrinho (Herediano, Costa Rica) – Giuseppe Riolo (RC Waregem) – Eetu Muinonen (?)



 www.shopgoedkoper.com

Categorieën
Specials & Video

Antwoord

*

*

GERELATEERD