10x hoger salaris voor Anthony Moris
232 matchen bij Union Saint-Gilloise. Terug naar eerste klasse, de Beker van België winnen, mooie avonturen in de Europese competities, een kampioenenbal. Anthony Moris maakte zich klaar voor een zesde seizoen bij Union. Een eerste campagne in de Champions League. Tot een Saoedische club op de deur klopte.
Moris ligt nog één jaar onder contract bij Union. Al-Khaleej zwaait met een meerjarig contract. De Luxemburgse doelman kan er tien keer meer verdienen. Op je 35ste laat je zo’n aanbieding niet zomaar links liggen.
Union gunt Moris dat avontuur. Hij moest zich niet melden voor de oefenpartij tegen Feyenoord. De onderhandelingen met Al-Khaleej lopen verder.
Anthony Moris genoot zijn jeugdopleiding bij RCS Habay en Standard. Hij stond bij Standard en STVV onder de lat en viel daarna een tijd zonder club. Via KV Mechelen en Excelsior Virton belandde Moris in de zomer van 2020 op transfervrije basis bij Union.
Al Khaleej FC speelt in het Prins Mohamed bin Fahd stadion (35.000 plaatsen) in Damman. Ze delen dat stadion met Al-Ettifaq. De Griek Georgios Donis is er trainer.
LEES OOK: Moris: “Geheim Union niet verklappen”
Dit bericht op Instagram bekijken
Een bericht gedeeld door Royale Union Saint-Gilloise (@rusg.brussels)