11 spelers verlaten Sporting Charleroi

Het is ook in deze mercato weer een komen en gaan van spelers bij Sporting Charleroi. Doelman Hervé Koffi trekt voor 2 miljoen euro naar Racing Lens. Zijn opvolger Théo Defourny komt van het degraderende RWDM over. Er verlaten nog tien spelers het Stade du Pays.
Ryota Morioka, Damien Marcq, Jonas Bager, Marco Ilaimaharitra, Stefan Knezevic, Achraf Dari, Valentine Ozonwafor, Roméo Monticelli en Jules Van Cleemput staan bij de uitgaande transfers. Aan dat lijstje zouden nog meerdere namen toegevoegd worden.
Rik De Mil krijgt er niet alleen Théo Defourny bij. Mardochée Nzita komt over van promovendus Beerschot.
Sporting Charleroi belandde vorig seizoen in de play-downs. De Zebra’s hopen dit seizoen terug hogerop te klimmen en uit de gevarenzone te blijven.
LEES OOK: Dossier: Transfers zomermercato 2024/2025 België JPL