18 + 3 miljoen euro voor Paul Onuachu

31-01-2023 17:20
-
Geschreven door Redactie
18 + 3 miljoen euro voor Paul Onuachu

Paul Onuachu scoorde blindelings en kreeg de Gouden Schoen toegestopt. Daar hoorden dromen over de Premier League bij, maar de Nigeriaanse spits bleef bij KRC Genk zitten. Onuachu bleef vlot scoren en kan nu wel aan dat avontuur beginnen. Daar komt veel geld bij kijken!

De 28-jarige aanvaller ruilt de nummer één in de Jupiler Pro League voor de rode lantaarn in de Premier League. Southampton rekent op het killersinstinct van Paul Onuachu om het behoud toch nog tot een goed einde te kunnen brengen.

Dit seizoen stond zijn teller op zestien doelpunten in negentien wedstrijden. Wouter Vrancken ziet Paul Onuachu niet graag vertrekken. De Nigeriaanse spits had in een vorige mercato echter een aantal afspraken met de clubleiding gemaakt. Bij een goed bod zou een transfer bespreekbaar zijn. The Saints betalen volgens Het Laatste Nieuws 18 miljoen euro. Als Onuachu scoort en Southampton in de Engelse klasse helpt te houden, komt daar nog 3 miljoen euro bij.

Gouden transfer voor Paul Onuachu
foto KN | voetbalbelgie.be

Racing Genk hield niet alleen rekening met het mooie geldgewin. Paul Onuachu wordt 29 jaar in mei en lag tot midden 2024 onder contract.

Ze kochten Onuachu in de zomer van 2019 bij het Deense FC Midtjylland weg voor 6 miljoen euro en krijgen er een veelvoud voor terug. Tel daar nog de vele goals en assists bij: 85 doelpunten en 10 assists in 134 matchen in het shirt van KRC Genk.

Southampton sprokkelde slechts 15 punten in 20 duels in de Premier League. Everton zit ook aan 15, Bournemouth heeft 17 punten. Er degraderen drie clubs. Wolverhampton Wanderers, West Ham United, Leeds United en Leicester City tellen twee tot drie punten meer. Er zijn dus nog reële mogelijkheden tot het behoud.

LEES OOK: TRANSFER DEADLINE DAY (LIVE)

Paul Onuachu naar Premier League
foto DC
www.voetbalbelgie.be
www.voetbalbelgie.be

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

De Belgische wintermercato liep van 7 januari tot en met 3 februari. De clubs kunnen...

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Belgische wintermercato sloot op 3 februari af, net als in Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje...

VIDEO Toby Alderweireld: “Alles kan in Play-off 1”

VIDEO Toby Alderweireld: “Alles kan in Play-off 1”

De titelstrijd lijkt tussen Racing Genk en Club Brugge te gaan. Toby Alderweireld hoopt dat...

IN BEELD: Het nieuwe Camp Nou van FC Barcelona

IN BEELD: Het nieuwe Camp Nou van FC Barcelona

FC Barcelona hoopte dit seizoen het Estadi Olimpic Lluis Companys terug te kunnen ruilen voor...

Massa vuurwerk bij AA Gent – Anderlecht (VIDEO)

Massa vuurwerk bij AA Gent – Anderlecht (VIDEO)

De sfeergroepen van KAA Gent hadden bij de thuismatch tegen RSC Anderlecht een massa vuurwerk...