19-jarige grensrechter bijna gewurgd

08-05-2023 20:20
-
Geschreven door Redactie
19-jarige grensrechter bijna gewurgd

Minder fraai nieuws uit het Duitse amateurvoetbal. Bij een derby in Dortmund liep het lelijk mis. In de 89ste minuut maakte Halil Elitok de 2-2 voor Osmanlispor. Tientallen fans kwamen het speelveld op. Een amokmaker greep de 19-jarige grensrechter secondenlang bij de keel. Enkele omstaanders wisten de lijnrechter te bevrijden.

RW Germania speelde tegen Osmanlispor Dortmund in de Kreisliga A. Opmerkelijk: de heethoofden supporterden voor Osmanlispor, dat net gelijk had gemaakt.

Yunus Irmak, woordvoerder van Osmanlispor, betreurt het incident. “We waren heel blij met de gelijkmaker. Niemand had een reden om de grensrechter aan te vallen”, reageert hij bij Bild. “Ik heb veel toeschouwers gesproken, ook neutrale, maar niemand zag het gebeuren.”

Toen de politie ter plaatse was, had de persoon die de grensrechter aanviel al weggevlucht. In 2020 kwam Osmanlispor ook op negatieve wijze in het nieuws. Toen sloeg een speler de scheidsrechter het ziekenhuis in uit woede na een rode kaart.

LEES MEER OVER:

Bundesliga

voetbal

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League loopt pas op 24 mei af. De...

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

Speeldag 2 ligt achter de rug in de Champion’s Play-offs. Union en Club Brugge boekten...

Wat is er van Michel-Ange Balikwisha?

Wat is er van Michel-Ange Balikwisha?

William Balikwisha debuteerde op zijn negentiende bij Standard. In september 2020 was het aan zijn...

Staande ovatie voor Simon Mignolet

Staande ovatie voor Simon Mignolet

Nog één keer op Stayen in actie komen, die wens ging niet in vervulling voor...

VIDEO: Kiest Wouter Vrancken voor Burgess, Leko en de VAR?

VIDEO: Kiest Wouter Vrancken voor Burgess, Leko en de VAR?

Christian Burgess of Brandon Mechele in je ploeg? Ivan Leko of Nicky Hayen? Kiest Wouter...