23u59: transfer Mike Trésor rond

Burnley en Racing Genk waren het eens, Mike Trésor twijfelde echter. Na een goed gesprek met Vincent Kompany hapte de 24-jarige flankaanvaller toch toe. Eén minuut voor het afsluiten van de Engelse zomermercato raakte zijn transfer officieel.
Om niet in de problemen te komen met de Financial Fair Play-regels huurt Burnley FC Mike Trésor tot 30 juni 2024. Daarna treedt een verplichte aankoopoptie in werking. KRC Genk vangt 18 miljoen euro.
Mike Trésor kende een moeilijke start bij de Genkies. Na de aanstelling van Wouter Vrancken begon hij vlot te draaien. Vorig seizoen leidde dat tot 24 assists en 8 doelpunten in 39 wedstrijden in de Jupiler Pro League. Zo kwam hij in twee seizoenen aan 9 goals en 33 assists in 84 matchen.
“Het project en de visie van de coach spreekt me enorm aan”, legt Mike Trésor zijn keuze voor Burnley FC uit. Hij wordt er ploegmaat van onder meer Ameen Al-Dakhil, Hannes Delcroix, Josh Cullen, Manuel Benson, Samuel Bastien, Anass Zaroury en Enock Agyei.
With great power comes great responsibility 🕷️ pic.twitter.com/9ZKkCv65bI
— Burnley FC (@BurnleyOfficial) September 1, 2023
Here he is! 🤩 pic.twitter.com/Yg2IsnpLxR
— Burnley FC (@BurnleyOfficial) September 1, 2023