3 Belgische clubs willen Omgba

Anderlecht toonde in januari belangstelling voor Aimé Omgba, die met NAC Breda in de Nederlandse tweede klasse speelde. Enkele maanden later pakten ze een promotieplaats. Of Omgba bij het team van Carl Hoefkens blijft, is afwachten.
Volgens Voetbal International prijkt hij nog altijd op de verlanglijst van Anderlecht. OHL en Antwerp kloppen op dezelfde deur. NAC Breda verlangt wel een stevige transfersom.
“NAC heeft de eenzijdige optie in het contract van Aimé Omgba gelicht. Hiermee ligt het felbegeerde talent vast tot de zomer van 2026”, liet zijn huidige club weten.
Ze vragen minstens 3 miljoen euro, wat goed zou zijn voor een nieuw clubrecord. André Omgba is geboren in Leiden en heeft ook een Kameroens paspoort. Hij kan ook als flankaanvaller uit de voeten en was als jeugdspeler bij Feyenoord actief.