3 nieuwe spelers op 1 dag bij KV Kortrijk

29-01-2025 20:47
-
Geschreven door Redactie
3 nieuwe spelers op 1 dag bij KV Kortrijk

Op één dag strijken er maar liefst drie verse aanwinsten neer in het Guldensporenstadion. Nadat eerder op de dag al de transfers van verdedigers James Ndjeungoue en Jean-Kevin Duverne aangekondigd werden, krijgt Vanderhaeghe er nu ook een spits bij.

 

Zoals verwacht heeft Kortrijk immers ook nog Karol Czubak weten te strikken. De 25-jarige Pool komt over van Arka Gdynia en tekende een contract tot 2027. Naar verluidt zou Kortrijk 700.000 euro betalen voor zijn komst.

In ruil daarvoor hoopt Kortrijk een spits te krijgen die een garantie is op doelpunten. In zijn thuisland scoorde Czubak de voorbije jaren alvast zeer vlot. Met veertien goals is hij op dit moment de topschutter in de Poolse tweede klasse.

Die lijn moet hij nu ook in de Jupiler Pro League zien door te trekken. Het wordt wel afwachten hoe Czubak de overstap zal verteren, want het is pas de eerste keer dat hij buiten Polen aan de slag gaat. In eigen land speelde hij ook nog voor Jantar Ustka, Bytovia Bytow en Widzew Lodz.

Nieuwsbrief

Specials

LIVE Bekijk: STVV – Club Brugge

LIVE Bekijk: STVV – Club Brugge

De nummer twee op bezoek bij de nummer vier. Een verschil van twee punten. Stayen...

STVV-Club Brugge is geen Club Brugge-STVV

STVV-Club Brugge is geen Club Brugge-STVV

Om 20u45 gaat de bal aan het rollen op Stayen. Dat Club Brugge al gisteren...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

3 Rode Duivels in top 100 The Athletic

3 Rode Duivels in top 100 The Athletic

In juni vindt het WK 2026 in Canada, Mexico en de Verenigde Staten plaats. De...

Club Brugge van 2,15 naar 1,37 goals

Club Brugge van 2,15 naar 1,37 goals

Kopzorgen voor Club Brugge. De trainer, de spelers, het management, het bestuur, alles en iedereen...