350.000 euro per week voor Harry Kane

19-05-2021 13:54
-
Geschreven door Redactie
350.000 euro per week voor Harry Kane

Harry Kane heeft Tottenham Hotspur laten weten bezig te zijn met een transfer. De Engelse international doet dat niet zomaar. Er is concrete belangstelling. Onder meer Real Madrid, Manchester City, Chelsea en PSG zien Kane graag komen. Manchester United lijkt nog een tandje bij te steken.

De Red Devils zouden met een monstercontract zwaaien, melden de lokale media in Manchester. Harry Kane verdient al grote sommen bij de Spurs, als lid van Manchester United zou hij bijna 350.000 euro per week kunnen vangen.

Kane doet daarmee minder goed dan Kevin De Bruyne. De Drongenaar strijkt bij Manchester City tot 490.000 euro per week op. Goed voor de status van best betaalde voetballer in de Premier League.

Lionel Messi mag zich de primus noemen met een weekloon van 600.000 euro. De Argentijn heeft een aflopend contract bij FC Barcelona.

Als Harry Kane bij Tottenham Hotspur blijft, speelt hij volgend seizoen niet in de Champions League.

LEES OOK: Sjeik betaalt 6.000 fans

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Supporters Standard doorgestuurd op Chaussée d’Amour

Supporters Standard doorgestuurd op Chaussée d’Amour

Standard bakte er weinig van op Stayen en ging met lege handen naar huis. De...

Grote vernieuwingsgolf bij Club Brugge na dit seizoen?

Grote vernieuwingsgolf bij Club Brugge na dit seizoen?

Sterk presteren in de Champions League, dat laat sporen na. Ferran Jutgla, Chemsdine Talbi, Maxim...

Bruno – Bolat – Muleka – Onuachu

Bruno – Bolat – Muleka – Onuachu

Met de regelmaat van de klok trekken spelers die in de Belgische Pro League actief...

Kielse cultspits Shankland op weg naar Schotse titel

Kielse cultspits Shankland op weg naar Schotse titel

Beerschot betaalde in 2021 zo’n 1,2 miljoen euro voor Lawrence Shankland. Toch trok de Schotse...