Bolat hoopt op bevestiging

AA Gent boekte een 0-1 zege bij Flora Tallinn. Een doelpunt van Darko Lemajic. Hein Vanhaezebrouck gaf na afloop aan te kunnen leven met een gelijkspel. Dan zijn die eerste drie punten in de groepsfase van de Conference League mooi meegenomen. Sinan Bolat hoopt dat de Gentse trein nu echt gaat vertrekken.
Met 6-1 winnen tegen Club Brugge, dat deed deugd. Maar twee weken later volgde een 2-3 nederlaag tegen Sporting Charleroi. De bezoekers speelden ook nog lange tijd met tien.
“Het was vijftien minuten zoeken en tasten, daarna voerden we de opdrachten van de trainer goed uit”, juicht Sinan Bolat via het clubkanaal na de zege in Estland. “Die clean sheet is ook mooi. Hopelijk pakken we dit mee naar de competitie.”
Zondag speelt AA Gent thuis tegen Cercle Brugge. Vier dagen later volgt het tweede Europese duel, thuis tegen Anorthosis, dat met 0-2 onderuit ging tegen Partizan Belgrado.
AA Gent staat in de Pro League pas vijftiende. Met 7 op 18 tellen ze zes punten meer dan hekkensluiter Beerschot. De Buffalo’s hebben wel nog een inhaalmatch tegen Anderlecht te goed. Bij winst zouden ze kunnen postvatten op de zevende plaats.
LEES OOK: België vooruit dankzij Club Brugge, RC Genk en AA Gent