Vandevoordt likt wonden na 4-2

23-09-2021 08:54
-
Geschreven door Redactie
Vandevoordt likt wonden na 4-2

Na de overwinningen tegen Rapid Wien en STVV leed Racing Genk een 4-2 nederlaag bij Antwerp. Maarten Vandevoordt ging mee onderuit in een kolkend Bosuilstadion.

Bij de 2-1, een vrijschop van Birger Verstraete sloeg de Truienaar geen goed figuur. “Ik zette een stapje naar links, waardoor ik niet meer bij de bal raakte. Birger trapte hem goed, maar toch”, tekende Het Nieuwsblad op. Ook bij het derde doelpunt, van Miyoshi, was kwam hij ongelukkig tussen.

“We zullen beide fasen deze week zeker goed analyseren. Ik moet hieruit leren”, stelde de 19-jarige doelman.

In 39 duels wist hij negen keer de nul te houden. Zondag kan Vandevoordt zijn kans gaan in een thuismatch tegen Seraing. Daarna zakt Dinamo Zagreb in de Europa League naar Genk af.

LEES OOK: Onuachu lust ‘big boy’ van scheidsrechter niet

LEES MEER OVER:

KRC Genk

Maarten Vandevoordt

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

3 Rode Duivels in top 100 The Athletic

3 Rode Duivels in top 100 The Athletic

In juni vindt het WK 2026 in Canada, Mexico en de Verenigde Staten plaats. De...

Club Brugge van 2,15 naar 1,37 goals

Club Brugge van 2,15 naar 1,37 goals

Kopzorgen voor Club Brugge. De trainer, de spelers, het management, het bestuur, alles en iedereen...

Wat is er van Kahveh Zahiroleslam?

Wat is er van Kahveh Zahiroleslam?

Kahveh Zahiroleslam zette in de zomer van 2023 een punt achter zijn studies aan Yale...

Geen eerlijke loting voor WK 2026?

Geen eerlijke loting voor WK 2026?

De Rode Duivels zijn er opnieuw bij. Op vrijdag 5 december staat de loting voor...