Storm lonkt naar Belgische topclubs

03-02-2022 09:27
-
Geschreven door Redactie
Storm lonkt naar Belgische topclubs

12 doelpunten en 5 assists, Nikola Storm loopt in de kijker. Hij hoopt nog wat goals bij te kunnen maken. Zijn contract bij KV Mechelen loopt tot midden 2026. Een transfer is bespreekbaar.

De 27-jarige flankaanvaller is bezig aan zijn vierde seizoen bij Malinwa. “Of ik een transfer naar het buitenland zie zitten? Goh, dat is geen persoonlijk doel of zo. Maar het zou wel leuk zijn. Álles zou echter moeten kloppen – Paulien en de kindjes moeten mee kunnen en willen. Aan welke competities ik dan denk? Duitsland, Italië of Spanje”, stelt Nikola Storm bij Het Laatste Nieuws. “Of Nederland – hun voetbal ligt me het best. Maar toch liever een Belgische topclub dan het buitenland.”

Hij zit bij KV Mechelen aan 36 doelpunten en 29 assists in 126 wedstrijden. Storm genoot zijn jeugdopleiding bij KSK Maldegem, Sporting Lokeren en Club Brugge. Hij was profspeler bij OHL en Zulte Waregem.

KV Mechelen haalde Nikola Storm voor 250.000 euro binnen. Hij heeft bij Transfermarkt een waarde van 3,8 miljoen euro achter zijn naam staan.

LEES OOK: KRC Genk liet Ugbo niet naar KV Mechelen gaan

 

 

 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Wat is er van Kévin Denkey?

Wat is er van Kévin Denkey?

Cercle Brugge wist Kévin Denkey in januari 2021 transfervrij over te nemen van Nîmes Olympique....

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Sportief directeur Dimitri de Condé maakte zich sterk dat Racing Genk de groep goed samen...

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

STVV stelde op de fandag de outfit voor het seizoen 2025/2026 voor. Interieurarchitect Bart Appeltans...

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Ferran Jutgla vertrok voor 5 miljoen euro naar Celta de Vigo. Casper Nielsen leverde ook...