“Daar moet AA Gent slimmer in zijn”
Ivan Leko gaf vooraf aan dat AA Gent voluit voor de drie punten zou gaan in Anderlecht. De Buffalo’s wisten echter nauwelijks te dreigen in het Lotto Park. “Je kan deze match verliezen, maar niet op deze wijze”, zuchtte Siebe Van der Heyden na de 1-0 nederlaag.
“Ik ben heel ontgoocheld. Dit was niet het AA Gent van de afgelopen weken. We kwamen niet in ons spel. Als je ziet dat Anderlecht druk zet, ligt er ruimte achter hun verdediging. Die ruimte vonden we niet. Daar moeten we slimmer in zijn. Een werkpunt voor de toekomst.”
“We hebben jongens met veel power, die ook sterk in de lucht zijn. Als het niet goed loopt, drop dan gewoon die ballen in die zone. Dat hebben we veel te weinig gedaan.”
LEES OOK: Vandenbempt: “Verdiende zege Anderlecht”
AA Gent blijft zevende. Een zege in Anderlecht was goed voor de tweede plaats. “Het is een gemiste kans, maar het seizoen is nog heel lang”, stelde Siebe Van der Heyden. “We waren week na week sterker aan het worden. Vandaag speelden we een mindere wedstrijd. We moeten er terug voluit staan tegen Cercle Brugge.”
Beste Ivan kan je ons in het vervolg verwittigen als je jouw ploeg zo laat voetballen? Dan hadden we ons de verplaatsing kunnen besparen… #angsthazenvoetbal #hetwarenpreciesdeplayoffs #ANDGNT
— Kenny Sergeant (@KennySergeant) September 23, 2025
FT 1-0 | #ANDGNT #JPL pic.twitter.com/5FNWKMAa5K
— KAA Gent (@KAAGent) September 23, 2025