Aarab weg bij Anderlecht: “Sibierski was correct”
Een nieuwe trainer, nieuwe assistenten. Arnaud Djoum, Andreas Patz en Naïm Aarab vielen uit de boot. Djoum gaat bij de U18 aan de slag. Patz en Aarab verlaten de club.
Naïm Aarab kwam vorige zomer van Union over, waar hij twee jaar trainer was van de U23. Aarab ging bij Anderlecht aan de slag als assistent-trainer van RSCA Futures. In maart promoveerde hij naar de A-kern, onder de leiding van Jérémy Taravel.
“Antoine Sibierski is zeer correct geweest door me een rol als assistent bij de Futures aan te bieden”, vertelt Naïm Aarab tegenover La Dernière Heure. “Maar ik heb vier maanden lang de druk en adrenaline gevoeld die gepaard gaan met de dagelijkse werking bij een eerste elftal. Dat is nu mijn passie, ik heb het nodig om elke dag uitgedaagd te worden.”
“Mijn doel is om nu als assistent aan de slag te gaan bij een profclub, in een project dat me doorgroeiperspectieven en progressiemarge biedt.”