Afbraak Tribune 2 zorgt voor wat overlast

De legendarische Tribune 2 in het Bosuilstadion gaat tegen de vlakte. De sloopwerken zorgen voor behoorlijk wat hinder voor de buurtbewoners.
Er ligt een flinke portie oud zand onder die honderdjarige tribune. “De ramen van de getroffen buurtbewoners zullen worden schoongemaakt zodra het zand gestockeerd is”, laat de clubleiding weten. “De club voorziet een attentie ter compensatie van het eventuele ongemak.” Midden volgende week zou dat zand verplaatst moeten zijn.
Tribune 2 was al jaren buiten gebruik vanwege betonrot. Als de nieuwe tribune klaar is, kan Antwerp de capaciteit van 16.000 naar 21.000 plaatsen verhogen. Op termijn willen ze naar 24.500 plaatsen. Er is nu een investering van 12,5 miljoen euro mee gemoeid.
𝐖𝐞𝐫𝐤𝐞𝐧 𝐓𝐫𝐢𝐛𝐮𝐧𝐞 𝟐
De afbraakwerken van Tribune 2 zorgen voor hinder voor een aantal buurtbewoners. Het 100 jaar oude zand is al zeer droog en zorgde de voorbije dagen voor veel opwaaiend stof. Wel kunnen we melden dat het zand tegen midden volgende week verplaatst… pic.twitter.com/n22z1EklKF
— Royal Antwerp FC (@official_rafc) May 15, 2025