Philippe Albert duidt beste nieuwkomer in de JPL aan
De lijst aan inkomende transfers bij de achttien clubs in de Jupiler Pro League oogt lang. Voormalig Rode Duivel Philippe Albert kiest voor een speler van KAA Gent als beste aanwinst.
- Volg de JPL, maak in één klik van VOETBALBELGIE.BE jouw voorkeursbron op Google.
Zijn naam: Josué Vergara. “Ik zag hem aan het werk tegen Club Brugge en hij is echt heel solide. Hij heeft nergens bang van”, merkte Albert op in het RTBF-programma La Tribune. “Een groot fysiek voorkomen en technisch begaafd. En een echte doelpuntenmaker.”
De Buffalo’s namen de Panamese jeugdinternational over van FK Auda, een eersteklasser uit Letland. Daar hoorde een transfersom van zo’n 3 miljoen euro bij. Een aardige som voor een 19-jarige speler.
Hein Vanhaezebrouck nam Josué Vergara op in zijn top vijf van beste nieuwkomers in de Jupiler Pro League = Vanhaezebrouck kiest beste transfer
LEES OOK: DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL