Albert over Pozuelo: “Moeilijk slapen als je 60, 70, 80.000 euro verdient”

20-02-2019 11:54
-
Geschreven door Redactie
Albert over Pozuelo: “Moeilijk slapen als je 60, 70, 80.000 euro verdient”

Met zijn technische finesse en efficiëntie scoorde Alejandro Pozuelo goede punten bij talloze voetbalfans. Een speler waarvoor je naar het stadion afzakt of je televisie aanzet. Zijn imago kreeg echter een fikse deuk. Een geldwolf. Ex-Rode Duivel Philippe Albert is hard voor de Spaanse speler.

Alejandro Pozuelo gaf eerst aan bij Racing Genk te blijven. Hij hunkerde naar een kampioenenbal. Tot het Canadese FC Toronto bij zijn makelaar David Garcia op de deur klopte. Voetballen in de Major League Soccer, dat leek Pozuelo wel wat. Drie tot vier keer meer verdienen, dat sprak de balvirtuoos nog meer aan. Pozuelo en zijn makelaar gingen de strijd aan, om een vertrek bij de Genkies af te kunnen dwingen.

Hij trok mee naar Slavia Praag, viel er ijzersterk in, en gaf in de aanloop naar de topper tegen Club Brugge aan dat hij vermoeid was en niet aan de aftrap wenste te komen.

“Niet goed kunnen slapen als je per maand 60, 70,  80.000 euro opstrijkt, de wereld voor de gek houden, dat moet stoppen”, stelt Philippe Albert in het RTBF-programma La Tribune. “Hij verdient al veel geld. Enorme bedragen. Niet in slaap kunnen vallen, dat is waanzin. Hij moet gewoon zijn werk doen.”

Philippe Clement moest zijn elftal aanpassen, Racing Genk greep naast de punten in Brugge en zag Club tot op acht punten naderen. “Wij willen een echte kapitein”, opperden de fans van de koploper.

 

LEES MEER OVER:

Alejandro Pozuelo

KRC Genk

Nieuwsbrief

Specials

SPECIAL: Kalender oefenmatchen JPL-clubs

SPECIAL: Kalender oefenmatchen JPL-clubs

Promovendus KV Kortrijk begon in de tweede week van juni aan de voorbereiding op het...

STVV’er Musliu duimt voor Japan (VIDEO)

STVV’er Musliu duimt voor Japan (VIDEO)

Visar Musliu kwam de Rode Duivels met Noord-Macedonië in de WK-voorronde. Na een uitstekend seizoen...

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Er zit weer een drukke transferzomer aan te komen in de Jupiler Pro League 2026/2027....

EXCLUSIEF: Promise David kent winnaar WK (VIDEO)

EXCLUSIEF: Promise David kent winnaar WK (VIDEO)

“Mag ik een broodje met hesp pikken en een glas cola”, vroeg Promise David ons...

WK 2026: Rode Duivels op tiende plaats waardevolste teams

WK 2026: Rode Duivels op tiende plaats waardevolste teams

Liefst 23 van de 26 Rode Duivels die erbij zijn op het WK 2026 spelen...