Albert ziet maar één optie voor Anderlecht

Anderlecht boekte na de 3-0 nederlaag tegen Fenerbahçe een 0-1 overwinning bij Sporting Charleroi. Een driepunter zonder glans. Philippe Albert tempert de verwachtingen.
“De houding van Anderlecht stelde teleur”, blikt de voormalige Rode Duivel terug. “Leander Dendoncker en Mats Rits presteerden ondermaats. Er was geen enkele verbinding tussen het middenveld en Kasper Dolberg. Ja, ze speelden op een slecht veld, maar dat was zo voor beide ploegen een probleem. In de eerste helft speelde Sporting Charleroi heel positief, Anderlecht niet.”
“Ze gaan bij de top zes zitten op het einde van de reguliere competitie, maar ze zijn niet goed genoeg om KRC Genk en Club Brugge te kunnen bedreigen. Het enige doel dat ze dit seizoen kunnen hebben is de Beker Van België.”
LEES OOK: Vertonghen ook volgend seizoen nog bij RSC Anderlecht?