Alderweireld hoopt: “België Europees kampioen”

Bekerwinnaar en kampioen. Toby Alderweireld zou eerstdaags een Gouden Schoen aan zijn erelijst toe kunnen voegen. Dit seizoen opnieuw een prijs winnen met Antwerp FC wordt niet evident. Misschien kan dat als Rode Duivel?
“Alles waarvoor ik naar Antwerp ben gekomen, is uitgekomen. Niet alleen op sportief vlak, maar ook persoonlijk. Mijn familie, mijn vrienden, mijn huis én de sportieve successen: het klopt gewoon allemaal”, citeert Sporza Alderweireld.
Op zijn palmares staat geen prijs met de nationale ploeg. De 34-jarige centrale verdediger wordt terug aan de Rode Duivels gelinkt, dat charmeert. “Ik hoop heel hard dat België straks Europees kampioen wordt. Met mij erbij? Haha, dat weet ik niet.”
LEES OOK: Frank Raes vreest voor Alderweireld, Vermeeren en Doku