Alderweireld koestert hoop

In schoonheid eindigen, daar droomt elke voetballer van. Toby Alderweireld belandde in de lappenmand en kreeg te horen dat een lange revalidatie zou volgen. De 36-jarige verdediger had er toen de brui aan kunnen geven. Hij ging echter de verbeten strijd aan om toch nog als voetballer afscheid te kunnen nemen.
Antwerp speelt zaterdag in het Bosuilstadion tegen Union. Daarna volgt nog een trip naar Club Brugge. Zien we Alderweireld invallen tegen Union?
“Dit was een blessure waardoor ik eigenlijk geopereerd moest worden, maar doordat ik ging stoppen was dat geen optie”, zei Alderweireld bij Bar Goens. “Daarnaast is het een blessure van misschien wel 15 weken. Maar ik heb keihard gewerkt. We zijn aan het forceren en proberen hier en daar wat aan te passen. We doen er alles aan en we zullen het wel zien.”