Analist vreest voor Antwerp: “Naar beneden kijken”

30-11-2025 13:25
-
Geschreven door Redactie
Analist vreest voor Antwerp: “Naar beneden kijken”

Joseph Oosting tekende een contract voor 2,5 jaar bij Antwerp FC. De Nederlandse trainer komt tegen Club Brugge echter nog niet in actie. Faris Haroun is even de opvolger van Stef Wils. Oosting moet Antwerp daarna hogerop trachten te loodsen. Wim De Coninck wacht af.

Als het niet goed loopt – Antwerp staat op de veertiende plaats – klinkt er in de bestuurskamer vaak dit zinnetje: “Er valt meer uit het beschikbare spelersarsenaal te rapen.” Woensdag begint Oosting aan dat avontuur met de bekermatch tegen STVV.

“5 op 30 in de laatste tien wedstrijden. Na Club Brugge hebben ze een heel zwaar programma, met tot de winterstop allemaal tegenstanders uit de top acht”, stelt Wim De Coninck op Radio 1. “Dender begint wat puntjes te pakken. Ik denk dat ze bij Antwerp vooral naar beneden kijken.”

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Fans Club Brugge wijzen naar spelers, trainer en bestuur

Fans Club Brugge wijzen naar spelers, trainer en bestuur

“Na Nieuwjaar krijg je een totaal ander Club Brugge. Daar mag je zeker van zijn”,...

Anderlecht grijpt opnieuw naast miljoenen

Anderlecht grijpt opnieuw naast miljoenen

Het Franse OGC Nice bracht in de zomer van 2022 een bod van zo’n 9...

Overbodige spelers bij AA Gent

Overbodige spelers bij AA Gent

KAA Gent hoopt in de wintermercato een kwaliteitsinjectie door te kunnen voeren. Een noodzakelijk gegeven...

JPL-club haalt doelman bij Atlético Madrid

JPL-club haalt doelman bij Atlético Madrid

Een Belgische club staat op het punt om Horațiu Moldovan aan te trekken. De doelman...