Analist haalt hard uit naar Cercle Brugge

Na tegenvallende resultaten moest Dominik Thalhammer zijn koffers pakken als T1 van Cercle Brugge. Ook analist en ex-trainer Dennis van Wijk stond ooit aan het roer bij de Vereniging. Hij neemt het op voor Thalhammer.
“Wij mij irriteert: ze doen met Matondo hun beste speler weg en dan halen ze in de plaats een speler waarvan ze zeggen dat hij een scoremachine is, maar hij scoorde nog maar zijn eerste doelpunt”, aldus Dennis van Wijk in Extra Time.
Van Wijk wijst naar de Mexicaan Carlos Avina, de nieuwe technisch directeur. “Die man zal ongetwijfeld kwaliteiten hebben, maar hij zou ook eens mogen oordelen over zijn eigen transferbeleid. Ik vind dat Cercle geen goeie spelers haalde.”
Assistent Miron Muslic moet het tij nu proberen keren. Maar van Wijk vindt dat groen-zwart niet correct handelt. “Ze zijn ook met andere coaches aan het spreken. Dat is ook zo dubbel: ze geven het vertrouwen aan de assistent, maar achter zijn rug zijn ze ook met andere coaches aan het spreken.”
Na de interlandbreak gaat Cercle Brugge op bezoek bij AA Gent.