Analist maakt brandhout van Tedesco

Meerdere Europese topclubs volgen de prestaties van Arthur Vermeeren op de voet. Dat Domenico Tedesco de jonge sterkhouder van Antwerp opnieuw links laat liggen, zint voormalig Rode Duivel Eddy Snelders niet.
Tedesco gaf bij de bekendmaking van zijn selectie aan dat hij voor de duels tegen Oostenrijk en Zweden meer heeft aan Mandela Keita. Een ander type voetballer. Hij voegde er nog aan toe dat het niet logisch zou zijn Arthur Vermeeren erbij te halen om op de bank te zitten. Waarmee de bondscoach naar de Jonge Duivels wijst. Daar kan Vermeeren extra internationale ervaring opdoen.
“Ik vond het al verrassend dat Vermeeren er in september niet bij was, maar nu kan Tedesco echt niet meer om hem heen”, stelt Eddy Snelders bij Het Nieuwsblad. “Als coach moet je correct zijn. Je moet geen spelers beschermen, je moet de spelers selecteren die het best presteren.”
De voormalige Rode Duivel vindt het vreemd dat Youri Tielemans en Leander Dendoncker – die nauwelijks aan spelen toekomen bij Aston Villa – wel in de selectie zitten en een groot talent als Arthur Vermeeren nog altijd niet.
“Tielemans hoort daar op dit moment zeker niet bij. Zijn goeie interlands zijn in de laatste jaren ook op één hand te tellen. Het is jammer voor hem, want het is een goeie jongen, maar de nationale ploeg is geen liefdadigheidsinstelling.”
LEES OOK: Rode Duivels: geen Vermeeren, Keita wel