Analisten Extra Time over vuistslag Dante Vanzeir

Dante Vanzeir ging zwaar in de fout in de wedstrijd Charleroi-Union. De 23-jarige aanvaller deelde een slag in het gezicht van Ozornwafor uit en moet voor het Disciplinair Comité verschijnen. Een schorsing van minstens vier matchen wacht. In Extra Time toonden ze ook wat begrip voor zijn reactie.
“Als er nu één speler is, waarvan je zou denken dat die zoiets niet in zijn gedachten opneemt, dan is het Dante Vanzeir”, zei Wesley Sonck in het programma Extra Time.
“Een slechte reflex”, stelde Franky Van der Elst. “Hij zal – zoals zijn vader zei – op de blaren moeten zitten. Het is niet dat hij een halfuur dacht: ‘Ik ga Ozornwafor er eentje geven.’ Het is een reactie in de beweging.”
“Die actie, dat is Dante niet”, merkte Nikola Storm, speler van KV Mechelen, op. “Het was wellicht een black-out, op het moment zelf.”
Dinsdag buigt het Disciplinair Comité zich over de zaak Vanzeir.
LEES OOK: Dante Vanzeir krijgt meer dan 4 matchen