Analisten kritisch voor Skov Olsen

13-01-2024 15:04
-
Geschreven door Redactie
Analisten kritisch voor Skov Olsen

Volgens voormalig Rode Duivel Jef Jurion zou Andreas Skov Olsen beter op de ranglijst van de Gouden Schoen passen dan Toby Alderweireld. Enkele analisten hebben niets dan lof over zijn prestaties. Andere voetbalwatchers zien een belangrijk pijnpunt.

“Gouden Schoen-materiaal. Een soort Robben”, bejubelt Marc Degryse hem in gesprek met Het Laatste Nieuws. Eerder toonde ook Paul Okon zich al lovend voor de flankaanvaller. “Andreas zou nooit voor Club Brugge mogen spelen. Skov Olsen is een voetballer voor de absolute top in Europa.”

Die Skov Olsen kwam echter onvoldoende in beeld bij FC Bologna en zit op zijn 24ste bij een Belgische club. Steven Defour stelt zich vragen bij zijn instelling en doorzettingsvermogen. “Tegen ons ging hij na twintig minuten naar de kant met een blessure die achteraf bleek mee te vallen. Skov Olsen moet wat meer op zijn tanden leren bijten”, stelt de ex-coach van KV Mechelen. “Het wíllen winnen ook… Het líjkt alsof hij kan leven met een nederlaag”, vult Wesley Sonck aan.

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Vrancken tevreden (onder voorbehoud)

Vrancken tevreden (onder voorbehoud)

Een gebrek aan kampgeest en beroepsernst bij een aantal spelers, dat brak STVV dit seizoen...

Wat is er van Eric Bocat?

Wat is er van Eric Bocat?

STVV zat vorig seizoen dicht tegen Play-off 1 aan. In de zomermercato dienden ze meerdere...

Wouter Vrancken begint aan ‘speciaal avontuur’ (VIDEO)

Wouter Vrancken begint aan ‘speciaal avontuur’ (VIDEO)

Instappen halfweg de play-offs, bij een ploeg die kan degraderen, veel trainers zouden er hun...

VIDEO: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

VIDEO: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

Wouter Vrancken is terug een Kanarie. De 46-jarige Truienaar moet STVV in de eerste afdeling...