“Anderlecht-jonkie doet denken aan Dennis Praet”

14-03-2022 13:41
-
Geschreven door MK
“Anderlecht-jonkie doet denken aan Dennis Praet”

RSC Anderlecht won de topper tegen Antwerp FC met 2-1. Al kon die score hoger oplopen. Zo kreeg onder meer Yari Verschaeren twee grote kansen. De 20-jarige aanvallende is aan een goed seizoen bezig.

“Verschaeren doet me een beetje denken aan Praet. Hasi zette hem op links als voormalige nummer tien. Hij was ook een fijne, creatieve en subtiele voetballer. Verschaeren zit een beetje in dezelfde situatie. Tegen Antwerp deed hij verdedigend veel werk en dat viel me op. Ik blijf er wel van overtuigd dat hij op links beter uit de verf zou komen”, aldus analist Alexandre Teklak in La Dernière Heure.

Yari Verschaeren zit aan 7 doelpunten en 4 assists in de Jupiler Pro League dit seizoen. Hij heeft nog een verbintenis tot medio 2024 in het Lotto Park. Zijn huidige marktwaarde wordt op 11 miljoen euro geschat.

LEES OOK: Vandenbempt: “Anderlecht nog altijd op terugweg naar top”

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

KRC Genk mag in de spiegel kijken: probleem in aanval

KRC Genk mag in de spiegel kijken: probleem in aanval

Racing Genk verkocht Tolu Arokodare en haalde er Aaron Bibout en Jusef Erabi voor respectievelijk...

VIDEO Interview Wouter Vrancken: “Niet zakken”

VIDEO Interview Wouter Vrancken: “Niet zakken”

2025 bracht veel moois voor Wouter Vrancken: STVV in eerste gehouden, dit seizoen op de...

Pijnlijke cijfers voor KRC Genk

Pijnlijke cijfers voor KRC Genk

Racing Genk sloot het jaar 2025 af met een 3-5 nederlaag tegen Club Brugge. De...

Fans Club Brugge wijzen naar spelers, trainer en bestuur

Fans Club Brugge wijzen naar spelers, trainer en bestuur

“Na Nieuwjaar krijg je een totaal ander Club Brugge. Daar mag je zeker van zijn”,...