Anderlecht ziet nog een talent vertrekken

17-12-2022 09:32

Anderlecht ziet nog een talent vertrekken

Vincent Kompany haalde Chris Lokesa vorig jaar bij de A-kern. De 18-jarige aanvallende middenvelder maakte dit seizoen deel uit van de RSCA Futures in de Challenger Pro League. Lokesa zat aan 3 goals en 2 assists in 11 wedstrijden. Hij heeft echter voor een ander avontuur gekozen.

Chris Lokesa gaat bij RKC Waalwijk in de Eredivisie voetballen. Hij wordt er ploegmaat van onder meer Zakaria Bakkali. “RKC Waalwijk verwelkomt Chris-Emmanuel Lokesa die overgenomen wordt van RSC Anderlecht. De 18-jarige aanvallende middenvelder tekent een contract tot medio 2026″, laat RKC weten.”

“Met het aantrekken van Chris houden we vast aan onze missie om talentvolle spelers aan ons te binden en spelen we in op de toekomst”, stelt Algemeen directeur Frank van Mosseveld. “Chris is een aanvallend ingestelde middenvelder en hij krijgt de komende maanden de tijd om zich aan te passen en op te trekken aan onze manier van spelen. We zijn blij dat Chris RKC Waalwijk heeft gekozen als de volgende stap in zijn carrière.”

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Financiële zorgen bij meerdere clubs in de Jupiler Pro League. De nood aan uitgaande transfers...

Wat is er van Thomas Didillon?

Wat is er van Thomas Didillon?

Anderlecht gooide in de zomer van 2018 ruim 2 miljoen euro op tafel voor de...

Opstelling Rode Duivels vs. Zweden

Opstelling Rode Duivels vs. Zweden

De Rode Duivels komen vrijdagavond in Zweden in actie. De eerste interland onder de leiding...

FOTO’S: Lachende gezichten op training Rode Duivels

FOTO’S: Lachende gezichten op training Rode Duivels

De Rode Duivels bereiden zich in het nationale oefencentrum in Tubeke voor op de eerste...

STVV-fans wachten op nieuws

STVV-fans wachten op nieuws

Windstilte in de Jupiler Pro League. Bij een aantal clubs grijpen ze de interlandbreak aan...