Anders Dreyer sterk bezig: 19 assists en 19 goals (VIDEO)
Anderlecht duwde Anders Dreyer naar de uitgang. De Deense aanvaller moest de kassa laten rinkelen. Hij zit dit seizoen bij San Diego FC aan 19 assists en 19 doelpunten in 34 matchen in de reguliere competitie in de Western Conference. Dreyer scoorde recent ook twee keer voor Denemarken tegen Wit-Rusland.
Anders Dreyer mag zich de meest productieve speler in de MLS noemen. Lionel Messi (29 goals), Denis Bouanga (24) en Sam Surridge (24) scoorden meer. Dreyer pikte meer assists mee.
Op 22 oktober volgen de play-offs. In een knock-outsysteem hebben uiteindelijk de Western Conference en de Eastern Conference een winnaar, waarna zij in een finale de strijd om de MLS Cup beslechten op 6 december.
Two goals. Two minutes. Anders Dreyer. 😱@sandiegofc’s main man with a delightful finish. 🍪 pic.twitter.com/DLntCOTZEn
— Major League Soccer (@MLS) October 19, 2025
Anders Dreyer lukte bij Anderlecht 31 doelpunten en 23 assists in 87 wedstrijden. De 27-jarige Deense aanvaller kwam voor 4,2 miljoen euro van FC Midtjylland over. Anderlecht liet Dreyer voor 5,5 miljoen euro gaan.
LEES OOK: Dreyer heeft geen spijt van transfer