Anders Dreyer verklaart keuze voor MLS

Brian Riemer haalde Anders Dreyer naar RSC Anderlecht. Intussen zijn beide Denen weg in het Lotto Park. Riemer is bondscoach van Denemarken. Opvallend, hij riep Dreyer niet op voor de kwartfinale tegen Portugal in de Nations League.
Heeft de keuze van Anders Dreyer voor San Diego daar iets mee te maken? “Ik heb hem niet om advies gevraagd. Eerlijk gezegd, ik heb niet echt aan de selectie gedacht. Ik heb altijd de clubs gekozen die bij me pasten, ik heb me niet afgevraagd of dit goed of slecht was met het oog op de nationale selectie”, stelt Dreyer in Bold.
“Het is mogelijk dat sommigen verrast waren door mijn transfer naar San Diego. Er zijn er zeker die dachten dat ik ergens anders heen had moeten gaan, of bij Anderlecht had moeten blijven. Maar zo is het nu eenmaal. Het kan me niet schelen wat mensen denken. Ik hou ervan mezelf uit te dagen, en ik was overtuigd door het project hier.”
Dreyer (26) heeft zijn start bij zijn nieuwe werkgever alvast niet gemist. In vijf wedstrijden trof hij al drie keer raak.
LEES OOK: Club Brugge niet op volle sterke tegen RSC Anderlecht