Antwerp 0 op 9 in de Champions League

25-10-2023 22:48
-
Geschreven door Redactie
Antwerp 0 op 9 in de Champions League

Niemand rekende op puntenwinst bij FC Barcelona. Het werd 5-0 voor Barça. Antwerp hoopte de drie punten thuis te houden tegen Shakhtar Donetsk en kwam 2-0 voor. In de tweede helft volgde een koude douche (2-3). De Great Old kwam ook tegen FC Porto op voorsprong, maar het liep opnieuw fout na de rust.

Alhassan Yussuf trapte Antwerp in de 37ste minuut op voorsprong. Zeker niet onverdiend. Iedereen verwachtte een ander FC Porto na de rust. Na een donderpreek van Sergio Conceiçao ging het snel. Arthur Vermeeren leed balverlies en de bezoekers sloegen genadeloos en snel toe. 1-1 na één minuut in de tweede helft via de ingevallen Evanlisen. Het werd 1-2, 1-3 en ook nog 1-4.

“Dit was voorspelbaarder dan tegen Shakthar Donetsk”, stelde Marc Degryse bij VTM2. “Ze moeten de kelk tot op de bodem ledigen”, merkte commentator Aster Nzeyimana op. “Antwerp met de neus op de feiten gedrukt.”

“Ze moeten uit de fouten lessen trekken”, gaf Degryse nog mee. “Zorgen dat je beter voorbereid bent voor de tweede helft. Hetzelfde verhaal als tegen Shakhtar. Dat krijg je cash betaald in de Champions League.”

DOELPUNTEN: 37′ Yussuf 1-0 / 46′ Evanilson 1-1 / 54′ Eustaquio 1-2 / 69′ Evanilson 1-3 / 84′ Evanilson 1-4

LEES OOK:

Nieuwsbrief

Specials

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Belgische wintermercato sloot op 3 februari af, net als in Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

De Belgische wintermercato liep van 7 januari tot en met 3 februari. De clubs kunnen...

VIDEO Kums & Delorge: “AA Gent Play-off 1”

VIDEO Kums & Delorge: “AA Gent Play-off 1”

Met nog vijf duels te spelen staat KAA Gent op de zesde plaats. Play-off 1...

VIDEO Mike Verstraeten: “Mijn paars hart bloedt”

VIDEO Mike Verstraeten: “Mijn paars hart bloedt”

“Als je bij Anderlecht speelt, ben je enorm goed betaald. Dan moet je presteren. Als...

VIDEO: “Hans Vanaken fantastische gast en geniale voetballer”

VIDEO: “Hans Vanaken fantastische gast en geniale voetballer”

Zes landstitels met Club Brugge, drie keer verkozen tot Gouden Schoen, mooie avonturen in de...