Antwerp FC tijdje zonder sterkhouder
Antwerp FC neemt het zondag in eigen huis op tegen Sporting Charleroi. Joseph Oosting zal geen beroep kunnen doen op een sterkhouder.
In de opwarming tegen Dender viel defensieve middenvelder Maurico Benítez uit met een blessure aan de hamstring. Een opdoffer voor de Great Old.
“We zijn hem een tijdje kwijt. Of hij de halve finales in de beker tegen Anderlecht (5 februari, nvdr.) kan halen? Het zal erom spannen. Zijn afwezigheid is een aderlating voor ons. Mauricio is een voetballende zes met grinta, onze verbindingsman op het middenveld. Het is heel jammer dat we hem moeten missen”, aldus Antwerp-trainer Oosting in Het Laatste Nieuws.
De 20-jarige Benítez wordt dit seizoen gehuurd van de Argentijnse topclub Boca Juniors. Hij zit aan 18 wedstrijden voor RAFC in de Jupiler Pro League. Daarin maakte de defensieve middenvelder drie doelpunten.
LEES OOK: Oosting over komst Van Helden