“Antwerp heeft nood aan referentiematch tegen Club Brugge”
Antwerp FC verloor twee keer kansloos tegen Union Saint-Gilloise. Geen goede generale repetities met het oog op de bekerfinale op donderdag 9 mei tegen de Unionisten. Wat kan de Great Old tegen Club Brugge?
RAFC kreeg twee keer een ferme tik van Union. In het Dudenpark werd het 4-1. Afgelopen zondag verloor de Great Old in eigen huis met 0-3. “Daarom heeft Antwerp nu nood aan een referentiematch, thuis tegen Club Brugge”, aldus analist Patrick Goots in Gazet van Antwerpen. “Het is een afspraak die de supporters sowieso hoog in het vaandel dragen. Zij zullen hun spelers meer dan ooit op scherp zetten. Het zal niet met de handrem op zijn, geloof mij.”
“Als je een goede prestatie aflevert tegen dé topfavoriet voor de titel, dan kan Antwerp vier dagen later alsnog met vertrouwen naar Brussel afzakken. Dat is uiteindelijk waar het momenteel aan ontbreekt. Nu lijkt het alsof deze ploeg niet kan voetballen en dat is natuurlijk helemaal niet zo.”
Kan Antwerp aanstaande zondag de rug rechten tegen Club? De bal gaat om 13u30 aan het rollen op de Bosuil. In de reguliere competitie werd het begin februari 2-1 na doelpunten van De Cuyper, Corbanie en Ondrejka.
LEES OOK: “Antwerp een dood vogeltje”