Muja laat gelijkmaker liggen in Porto-Antwerp

Evanilson trapte in de 32ste minuut een penalty binnen. Die 1-0 bleef lange tijd op het scorebord staan. FC Porto was niet gretig genoeg. In de slotfase schoof Arbnor Muja de gelijkmaker naast. Een minuut later tikte de 40-jarige Pepe de 2-0 binnen.
“Dit FC Porto is niet in topvorm. Ze dachten dat het wel oké was bij die 1-0”, stelde Marc Degryse bij VTM2. Michel-Ange Balikwisha had de 0-1 binnen kunnen schuiven, maar hij trapte vanuit een scherpe hoek naast. FC Porto kwam via Evanilson op 1-0. De Portugezen dwongen meerdere doelkansen af.
Op het einde mocht Arbnor Muja alleen op de doelman af. Hij schoof naast. Pepe kopte daarna de 2-0 binnen.
“Gezien de kwaliteitsverschillen was Antwerp verdienstelijk. Er zat zelfs even een punt in”, aldus Degryse. “Senne Lammens deed het goed, Zeno Van den Bosch speelde zijn wedstrijd. De 17-jarige George Ilenikhena deed het goed in de spits. Yussuf was goed en Coulibaly speelde elke wedstrijd goed. Dit was Vermeeren zijn minst goede wedstrijd van de vier. We leggen de lat bij hem natuurlijk ook hoog.”
“Ik kijk meer uit naar Antwerp-Standard dan naar deze wedstrijd”, merkte Jan Mulder op.
Pepe devient le plus vieux buteur de l’histoire de la Ligue des Champions. 👏 #PortoAntwerp #UCL #RTLsports pic.twitter.com/yasw5fraRo
— RTL sports (@RTLsportsbe) November 7, 2023
T E A M 🙌🔴⚪
🔵 0-0 🔴 (29’)#UCL #PortoAntwerp pic.twitter.com/whdzgr6f7g
— Royal Antwerp FC (@official_rafc) November 7, 2023