Baeten sluit transfer naar Belgische club niet uit
Thibo Baeten zat bij Beerschot en vertrok voor 400.000 euro naar Go Ahead Eagles. Na een uitleenbeurt aan Roda JC hoopt hij snel meer speelkansen te krijgen.
Hij mocht dit seizoen slechts in twee van de twaalf duels in de Eredivisie opdraven. Thibo Baeten kreeg geen plaats op de spelerslijst voor de Europa League. De voormalige jeugdspeler van Club Brugge ligt tot midden 2026 onder contract.
Beerschot mag contact opnemen. “Mijn liefde voor Beerschot zal altijd blijven bestaan. Ik heb er een ongelooflijk mooie tijd gehad, een goed seizoen. Het zijn geweldige supporters en het is een heel warme club”, vertelt Baeten bij Gazet Van Antwerpen. “Je moet zot zijn als je niet nog eens op het Kiel wil komen shotten.”
De 23-jarige Aalstenaar wacht af wat zijn toekomst brengt. “Ik leef van dag tot dag, zolang er niks concreet is, is er niks. Als er keuzes moeten gemaakt worden, zal ik dat bespreken met de mensen die ik het meest vertrouw. Voorlopig ben ik vrij kalm en rustig. Het voetballeven is vrij kort en je wil alles zo snel mogelijk waarmaken. Ik probeer zo realistisch mogelijk naar de situatie te kijken.”
LEES OOK: DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL