Balikwisha lonkt naar Clement en AS Monaco

Michel-Ange Balikwisha kon Standard voor Club Brugge ruilen. Daar hoorde een goed gesprek met de toenmalige trainer Philippe Clement bij. Antwerp pakte met betere financiële voorwaarden uit, ook voor de entourage van Balikwisha. De flankaanvaller ziet een samenwerking met Clement nog altijd zitten. Daar hoort zelfs een open sollicitatie bij.
De 20-jarige Jonge Duivel tekende bij Antwerp een contract tot midden 2026. “Ik ben in mei met veel aandacht naar Philippe Clement gaan luisteren. Hij vond mij een interessante speler, maar ik zou bij Club tweede keus zijn. Daarom leek het me beter om voor Antwerp te kiezen.”
“Goede contacten onderhouden, zeker met trainers, is belangrijk in het voetbal. Wanneer ik in België blijf presteren, en Clement kan een type als mij gebruiken, weet je maar nooit dat hij nog eens aan me denkt. Zoiets houd ik altijd in mijn achterhoofd”, geeft Balikwisha aan bij De Zondag. “Als Clement mij nog eens vraagt voor AS Monaco: heel graag. Een grote club. Zou iedereen hier toch doen?”
LEES OOK: DOSSIER: Overzicht transfers zomer 2022 – België Jupiler Pro League