Bart Goor over scheidsrechter: “Nooit gezien in het profvoetbal”

Een 0-2 voorsprong bij KV Mechelen, de eerste puntenwinst van KVC Westerlo in Play-off 2 leek in de maak. Net voor de rust trakteerde scheidsrechter Alain Denil Romeo Vermant echter op twee gele kaarten.
Ruim een helft met tien tegen elf, dat brak de Kemphanen zuur op. In de extra tijd werd het 3-2 voor Malinwa. “Wat ik van zijn optreden vond? Hopeloos. Hij floot een sportieve wedstrijd kapot”, citeert Het Nieuwsblad Bart Goor. “Hier kan ik geen goed woord over zeggen. Ik wil de beslissing van de scheidsrechter absoluut niet goed praten.”
“Het was helemaal geen moeilijke wedstrijd. De scheidsrechter voelde het niet aan. Ik heb dit nooit gezien in het profvoetbal”, stelde de interim-coach van Westerlo.
“Romeo Vermant zei niets en de scheidsrechter liep tegen hem aan. In de tweede helft liep de scheidsrechter in een bepaalde fase ook gewoon Nicolas Madsen omver (zucht).”
🟨² | Romeo Vermant krijgt twee gele kaarten in 4️⃣ SECONDEN. 😳 #KVMWES pic.twitter.com/lhWs21JIct
— Eleven Belgium (NL) (@ElevenBeNL) April 13, 2024