Baseggio raadt AC Milan 2 spelers Club Brugge aan

14-06-2025 22:46
-
Geschreven door Redactie
Baseggio raadt AC Milan 2 spelers Club Brugge aan

Maxim De Cuyper wordt al een tijd aan AC Milan gelinkt. De Rossoneri raakten ook gecharmeerd van de prestaties van Ardon Jashari. MilanNews sprak met voormalig Rode Duivel Walter Baseggio over de twee sterkhouders van Club Brugge.

AC Milan kijkt uit naar een vervanger voor Tijani Reijnders en bracht een bod van 28 miljoen euro voor Ardon Jashari uit. Club Brugge denkt echter eerder aan een transfersom van zo’n 40 miljoen euro.

“Jashari geldt als een van de meest complete middenvelders van de Jupiler Pro League, maar of hij al klaar is voor het absolute topniveau, blijft voer voor discussie. De Cuyper staat op dit moment verder dan Jashari.”

Baseggio wijst naar de ontwikkeling die De Cuyper doormaakte en acht de linkerflankspeler klaar om zijn kans te gaan in een topcompetitie. Hij raadt AC Milan aan niet te lang te wachten. “De kans om deze twee talenten binnen te halen is een kans die Milan niet mag laten liggen”, aldus Walter Baseggio.

De 46-jarige Italo-Belg kwam bij Anderlecht aan 256 wedstrijden. Hij wou graag naar Napoli want zijn familie was uit die regio afkomstig. Het werd Treviso FBC, dat in 2006 in de Serie A speelde. Dat avontuur eindigde na zes maanden. Treviso strandde op een degradatieplaats en Baseggio keerde terug naar Anderlecht.

Nieuwsbrief

Specials

SPECIAL: Groeimogelijkheden STVV

SPECIAL: Groeimogelijkheden STVV

Union Saint-Gilloise zat jarenlang in de lagere afdelingen en draait nu al meerdere seizoenen op...

“Dom geweld lokt nog meer dom geweld uit”

“Dom geweld lokt nog meer dom geweld uit”

De eerste overwinning voor Nicky Hayen als trainer van KRC Genk. Een belangrijke driepunter voor...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Vrancken ziet geen paniekvoetbal bij STVV

Vrancken ziet geen paniekvoetbal bij STVV

STVV staat na 21 speeldagen op de tweede plaats. Dan wil je als trainer graag...

Nog veel huiswerk bij Anderlecht

Nog veel huiswerk bij Anderlecht

Anderlecht liet Mads Kikkenborg naar Mölde vertrekken en trok met Justin Heekeren een nieuwe keeper...