Batshuayi krijgt nieuwe trainer

09-12-2021 12:35
-
Geschreven door Redactie
Batshuayi krijgt nieuwe trainer

Nul punten in zes duels in de Champions League, drie doelpunten voor en negentien tegen, Besiktas sloeg een belabberd figuur. In de nationale competitie loopt het niet beter. Michy Batshuayi en zijn ploegmaten staan pas op de negende plaats in de Süper Lig. Met een trainersontslag als gevolg.

Sergen Yalçin ging in januari 2020 aan de slag bij de Turkse topclub. In het eerste seizoen werden ze derde. Besiktas won vorig seizoen de dubbel. Dit seizoen loopt het echter voor geen meter.

In een groep met Ajax, Sporting CP en Borussia Dortmund bleef Besiktas puntenloos. Ze sloten de groepsfase af met een 5-0 nederlaag bij Borussia Dortmund. Michy Batshuayi kwam in vijf CL-duels niet tot scoren. In de Süper Lig staat zijn teller op vier doelpunten en één assist in elf wedstrijden.

“De wegen van Sergen Yalçin en Besiktas scheiden in onderling overleg”, staat op de website van de Zwarte Adelaars te lezen. “We willen hem bedanken voor zijn werk en wensen hem succes in zijn verdere carrière.”

Michy Batshuayi speelt er op huurbasis. Zijn contract bij Chelsea loopt nog tot midden 2023.

 

Nieuwsbrief

Specials

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Belgische wintermercato sloot op 3 februari af, net als in Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje...

VIDEO Mike Verstraeten: “Mijn paars hart bloedt”

VIDEO Mike Verstraeten: “Mijn paars hart bloedt”

“Als je bij Anderlecht speelt, ben je enorm goed betaald. Dan moet je presteren. Als...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

De Belgische wintermercato liep van 7 januari tot en met 3 februari. De clubs kunnen...

VIDEO: “Hans Vanaken fantastische gast en geniale voetballer”

VIDEO: “Hans Vanaken fantastische gast en geniale voetballer”

Zes landstitels met Club Brugge, drie keer verkozen tot Gouden Schoen, mooie avonturen in de...

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

Van achttien naar zestien ploegen. De invoering van play-offs. De G6 probeert er nu een...