Bayat moet club vinden voor AA Gent-spits Mboyo

Ilombé Mboyo scoorde vlot bij AA Gent en liet de Buffalo’s vallen voor KRC Genk. In februari 2021 haalden ze Mboyo terug. Dat was even slikken voor de fans. Mboyo bood zijn excuses aan, kwam weinig in beeld en haalde het nieuws met verkeersdelicten en huiselijk geweld. Bij AA Gent zijn ze de aanvaller liever kwijt dan rijk. Zo kwam Mogi Bayat in beeld.
De omstreden makelaar zoekt naar een oplossing. Bayat kijkt dan naar FC Nantes. Bij AA Gent hopen ze dat de Franse Kanaries Mboyo in de armen willen sluiten.
AA Gent betaalde aan half miljoen euro aan STVV. Mboyo zit dit seizoen aan 36% van de speelminuten in de Pro League. Hij scoorde twee keer en leverde één assist af. Zijn contract loopt nog tot midden 2023.
LEES OOK: Mboyo nacht in de cel na geweld tegen vriendin