BEKIJK: Fotoshoot STVV 2024/2025

In de aanloop naar de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League League mochten de spelers van STVV naar de Trudo Sporthal aan de overkant van het oefencomplex afzakken voor een fotoshoot. De ploegfoto volgt later.
Geen Duitse trainer meer bij STVV. Na Bernd Hollerbach en Thorsten Fink is het aan de Italiaan Christian Lattanzio.

Rein Van Helden dook even in het transfernieuws. De 21-jarige verdediger tekende uiteindelijk voor drie jaar bij. “Ik ben blij en kijk met een goed gevoel naar het nieuwe seizoen uit”, merkte hij gevat op.

Ryoya Ogawa begint aan zijn tweede seizoen bij de Kanaries. Hij geldt als opvolger van Eric Bocat.

In februari overgenomen van FC Luik. Adriano Bertaccini moet dit seizoen mee voor de goals zorgen.
Voorlopig zitten er slechts twee dertigers in de A-kern van STVV met Jo Coppens (33) en Bruno Godeau (32). Wolke Janssens volgt met 29 lentes.

De jongste Kanarie: Matt Lendfers. Hugo Lambotte en Adam Nhaili zijn ook nog achttien jaar.

Nieuwkomer Leo Kokubo zakt na de Olympische Spelen naar STVV af. Met Joel Fujita en Rihito Yamamoto telt de Haspengouwse club liefst drie spelers op dat toernooi in Parijs. Er zijn nog meer nieuwe spelers op komst.
Ryotaro Ito lukte vorig seizoen 4 assists en 7 doelpunten in 37 wedstrijden. Een eerste selectie voor de nationale ploeg volgde. Een speler om in de gaten te houden in 2024/2025.
