Benito Raman juichte niet

27-01-2025 06:57
-
Geschreven door Redactie
Benito Raman juichte niet

Benito Raman bracht KV Mechelen terug in de wedstrijd in Anderlecht. Zijn achtste doelpunt dit seizoen. Dat leverde echter geen puntenwinst op.

“Ik scoor graag, ook tegen ex-teams. Maar ik heb hier altijd veel respect gevoeld van de supporters, en dat gevoel is wederzijds”, merkte Raman na afloop op. “Ik wou graag blijven, maar bepaalde mensen binnen de club zagen dat niet zitten.”

In 3,5 jaar bij Anderlecht kwam hij aan 19 doelpunten en 8 assists in 89 wedstrijden. Na de komst van Jesper Fredberg en Brian Riemer kwam hij minder aan de bak. Hij vertrok zes maanden naar Samsunspor en trok daarna een shirt van KV Mechelen aan. Benito Raman zit bij Malinwa aan 10 doelpunten in 21 matchen.

LEES OOK: Verschaeren leidt Anderlecht naar ruime zege

Na de snelle aansluitingstreffer van Raman kort na de rust ging KV Mechelen door op zijn elan. Anderlecht zag af en de gelijkmaker hing in de lucht, tot Yari Verschaeren de weg naar doel vond aan de overkant. Een kantelmoment.

Beide ploegen dwongen 13 doelpogingen af. Zowel Anderlecht als Mechelen mikten 7 keer tussen het doelkader. Malinwa had 52% van het balbezit. Raman zag zijn ploegmaten niet scoren. Goto, Simic, Verschaeren en Hazard deden dat aan de overkant wel. Zo werd het 4-1 voor de Brusselaars.

Eigen fout

“De 4-1 is overdreven. Maar dat is opnieuw onze eigen fout”, citeert Het Nieuwsblad Benito Raman. “Anderlecht wist het even niet meer, maar dan slikken we dat derde domme tegendoelpunt, voor de zoveelste keer. Het is moeilijk om zo matchen te winnen, en een 3-1 op Anderlecht ophalen is ook niet evident.”

Met een 3 op 24 staat KV Mechelen op de elfde plaats. Op twee punten van de nummer acht, vier punten meer dan de nummer dertien. Meestrijden voor Play-off 1 lijkt er niet meer in te zitten. De nummers zes en zeven tellen zes tot zeven punten meer. Er zijn nog zeven matchen te spelen in de reguliere competitie.

LEES OOK: Standard duikt de top 6 in

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League, met 26 mei...

Top 10 speelminuten in JPL

Top 10 speelminuten in JPL

De reguliere competitie ligt achter de rug. Goed voor 2.700 speelminuten. Slechts drie doelmannen en...

OPINIE: Uitleg over Al-Dakhil vs. Smets klopt niet

OPINIE: Uitleg over Al-Dakhil vs. Smets klopt niet

Domenico Tedesco maakte zich vaak niet populair met zijn selectiepolitiek en tactische keuzes. Pakt zijn...

Verdeling Europese tickets in Play-off 1

Verdeling Europese tickets in Play-off 1

De kaarten zijn nog niet geschud. Het verleden leert dat er nog veel kan gebeuren...

Kalender Play-off 1: KRC Genk-KAA Gent, Club Brugge-Anderlecht

Kalender Play-off 1: KRC Genk-KAA Gent, Club Brugge-Anderlecht

Racing Genk komt als ‘numero uno’ aan de start van Play-off 1, ook gekend als...