Berlusconi gooit reddingsboei naar Balotelli

07-12-2020 20:21
-
Geschreven door Redactie
Berlusconi gooit reddingsboei naar Balotelli

Silvio Berlusconi moest AC Milan van de hand doen. De voormalige premier van Italië laat het voetbal niet links liggen. Hij nam Monza over en hoopt die club naar Serie A te kunnen loodsen. Daar hoort de komst van Mario Balotelli bij.

In 2010 mocht Mario Balotelli de Golden Boy in ontvangst nemen. De wereld lag aan zijn voeten. Hij kreeg een dik contract bij Manchester City en mocht ook zijn kans gaan bij de nationale ploeg. ‘Super Mario’ sloeg de klok.

Zijn flamboyante karakter speelde echter voor stoorzender. Van wonderboy tot enfant terrible, Balotelli boerde snel achteruit. Na Man City volgden AC Milan, Liverpool, OGC Nice, Olympique Marseille en Brescia.

Balotelli kwam meermaals niet trainen en vloog er aan de deur. Na een clubloze periode krijgt hij een kans bij Monza FC in de Serie B.

 

LEES MEER OVER:

AC Milan

Mario Balotelli

Serie A

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Grote vernieuwingsgolf bij Club Brugge na dit seizoen?

Grote vernieuwingsgolf bij Club Brugge na dit seizoen?

Sterk presteren in de Champions League, dat laat sporen na. Ferran Jutgla, Chemsdine Talbi, Maxim...

Bruno – Bolat – Muleka – Onuachu

Bruno – Bolat – Muleka – Onuachu

Met de regelmaat van de klok trekken spelers die in de Belgische Pro League actief...

Kielse cultspits Shankland op weg naar Schotse titel

Kielse cultspits Shankland op weg naar Schotse titel

Beerschot betaalde in 2021 zo’n 1,2 miljoen euro voor Lawrence Shankland. Toch trok de Schotse...

Vrancken kijkt uit naar Union-STVV: “Ballen tonen”

Vrancken kijkt uit naar Union-STVV: “Ballen tonen”

Met 18 op 33 staat STVV op de vijfde plaats. Het team van Wouter Vrancken...