Bertaccini duidelijk: “Alle ploegen angst aanjagen”
Adriano Bertaccini mikte vorig seizoen 21 keer raak voor STVV en mocht onlangs een contract ondertekenen bij RSC Anderlecht. De Italo-Belg hoopt zich snel in de kijker te kunnen spelen.
“Als je een match verloor met STVV was dat niet erg, bij Anderlecht moet je elke match winnen. Dat voel je”, merkt de 25-jarige aanvaller tegenover DAZN op. “Dat hoort nu een maal bij de naam Anderlecht. Als je speelt moet je alle ploegen angst aanjagen. Het is normaal dat je alle matchen moet winnen als je bij Anderlecht speelt.”
“Ik hou van die druk. Dat geeft een extra boost voor de wedstrijd. Een speler heeft natuurlijk de juiste druk nodig. Als ik negatieve dingen in mijn hoofd stop, werkt dat tegen me. Het moet positieve druk zijn, anders zak je door het ijs.”